About Majii

29. august 2011 at 10:11 | Majii |  Máji's
Ahoj kočky :)..
jsem na blogu nová, takže doufám, že mě příjmete mezi sebe O:).. Můj blog je hlavně o hubnutí - zdravém stravování a cvičení a budu přidávat i hodně obrázků, které mě motivují. Časem bych ráda přidávala i fotky mých jídel a podobně:). Od začátku prázdnin jsem měla tumblr (www.mayasdream.tumblr.com), který mě hodně motivoval, když mi hubnutí moc nešlo a kde jsem poznala skvělé slečny, ale už mě nebaví psát vše v angličtině a vysvětlovat některé naše pojmy holkám, které nic takového neznají, takže jsem se po shlédnutí pár vašich blogů rozhodla založit i český blog:).

Moje hubnutí: Nepotřebuji moc zhubnout, teď už jsem vlastně znovu spokojená se svým tělem, ale chtěla bych ještě cca 4 kila schodit a vysportovat si postavu. O hubnutí jsem začla přemýšlet po tom co jsem nabrala cca 10 kilo v 7. třídě, ale moje pokusy o hubnutí byli tehdy pouze "začnu s dietou zítra". Poprvé jsem zhubla minulé léto a to z cca 59 kg na 54 kg ♥ při mé výšce 160cm. Byla jsem hrozně spokojená,i přesto, že to není ideální, ale chápete- ten rozdíl 5 kilo je vidět a já jsem si začla konečně užívat pořádně života, pro mě po roce cca obrovský pokrok. Bohužel jsem vše nabrala zpět teď v dubnu- červnu :/ Ano, také to nechápu, prostě jsem se nemohla zastavil a vždy si říkala,že to schodím přes prázdniny, až se to vyšplhalo až na tu 59.. Ale ani jsem nějak extra nejedla, vůbec jsem nechápala, proč najednou se mému tělu nelíbí jak jím, když to bylo půl roku v pohodě. Nicméně, na začátku těchto prázdnin jsem znovu začínala hubnout a podařilo se mi to, i přes četné oslavy narozenin a svatby, které mě házely váhou zpátky :(.. Bohužel, i to k životu patří, ale přes všechny překážky jsem měla dnes ráno na váze 54,3 kg !! :).. Takže mě dělí pouhé 0,3 kg od cíle, který jsem si dala do konce prázdnin (54 kg).

Věřím, že to zvládnu, tyhle prázdniny jsem se toho o jídle naučila zase o něco více a hodně si jídlo počítám, takže věřím, že tentokrát se nezastavím na 54 kg, ale dohubnu si až na cca 50 kg :).. I když o mém plánování na školní rok zase jindy, protože bych se o tom chtěla víc rozepsat a tohle by měl být pouze úvod.

Moje údaje za tyhle prázdniny :
Věk: 17 let
Výška: 161 cm
Váha nejvyšší : cca 62 kg
Počáteční váha (10.7.2011): cca 59,4 kg
Váha teď: 54,3 kg

5,1 kg dole, 0,3 kg to GO!

1. cíl :58 kg (14.7.2011)
2. cíl :57kg (1.8.)
3.cíl :56 kg (11.8.)
4. cíl :55 kg (22.8.)
5. cíl : 54 kg (do 31.8)
hlavní cíl do budoucna: cca 50 kg

Nějaké další cíle :
Udělat si vlastní kuchařku s mými zdravými recepty+ mými fotkami - hodně salátů, těstovin, zeleniny, ryb, dezertů..
Snažit se jíst zdravě alespoň z 80.
Vycvičit si krásné křivky :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Cler Cler | Web | 29. august 2011 at 11:42 | React

To já taky radši cvičím doma, protože jsem taky z malé vesnice a všichni čumí, hrozný :D pak na mě pískají dělníci vedle od sousedů, áá :D

Jinak moc děkuji za pochvalu blogu :)))

Tak vítej na blogu, a jsi úžasná, že si to dokázala, to už pro tebe posledních pár kilo bude určitě hračka :))

2 Smi Smi | Web | 13. november 2011 at 21:44 | React

Ahoj, je mi sympatické, že jsi zhruba stejně vysoká jako já a vážila jsi taky podobně. Dost mě to inspiruje to konečně taky dokázat a taky bych mohla napsat jakýsi "svůj příběh". Aby ostatní věděly, proč a jak sem se k těm kilům vlastně dostala:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement