2.9.2011

2. september 2011 at 18:40 | Majii |  Everyday
Táák a jsem doma :).. Dneska večer plánuju cvičení a přes víkend si potřebuju naplánovat jídlo a cvičení přes školní týden.. Zní to divně, žejo?.. Ale bohužel.. Když vzpomínám na to, jak jsem i tyhle první dva stála a nebo lítala mezi regálama v obchodě a hledala co si vzít do školy na svačinu, snažila se to spočítat (počítám si Kj) a i jak mi to výjde se zbytkem dne, no hrůza, fakt jsem si přišla divně a zmateně..

Docela se mi ale ani nechtěla domů.. Měla bych tu začínající školu alespoň ty dva dny ještě, abych si prošla všechny nové předměty - měla ty první "nicnedělací" hodiny za sebou a po víkendu, aby začalo normální učení.. Protože takhle se mi to plete jaksi dohromady, nebaví mě to ve škole, ty úvodní hodiny neutíkají.. A já si musim dokupovat sešity postupně, protože nevím, které na co budu potřebovat.. No nevadí, je to jak to je..

Dneska se mi stalo něco fakt nechutného :/.. Jestli jíte nebo tak, tak nečtěte dál.. Stála jsem na busáku v takové té hale, kde se potvrzují kartičky na bus a za mnou se nějaký kluk pozvracel a utekl, fakt nechutný.. Naštěstí jsem od něj stála dost daleko, takže ufff.. Zachvíli to tam začalo páchnout, naštěstí přede mnou bylo už jen pár lidí, ale fuj.. Úplně mě přešel hlad a nemohla jsem se ani napít vody, jak mi z toho bylo zle, ale chápu, že za to asi nemohl nebo tak, stát se to může, ale bylo to nechutný..

Za dnešek teda pitný režim taky nebude nic extra:(.. Alespoň jsem vypila litr ve škole.. To musím příští týden taky změnit:(.. Mohla bych vám to sem dát v bodech, takové mé plány na další týden.. :D

Cvičit! - alespoň jednou týdně (středa), nejlépe dvakrát týdně (úterý, čtvrtek)
Jíst zeleninu! - věřte tomu nebo ne, neměla jsem jediný kousek - taky jsem si to musela vynahradit hned jak jsem přijela domů.. Ale ovoce nějaké ano - jahůdky a broskve, mňam !
Koupit si ty krabičky na sváču - a udělat si krásnou a dobrou svačinku do školy ♥
Nosit si do školy 2l čisté vody - ta mi chutná nejvíc a je nejlepší :).. Bohužel jsem kvůli pohodlí zvolila na tyhle dva dny jen 0,5 l a že jsem po tom, co mi jí kámoška jednou naplnila ještě žížu měla, takže bych dala min. 1,5 l!..
Nafotit vám nějaký random - pokud nezapomenu foťák - moje jídla, oblíbená jídla, outfit?:) - fotku mojí postavy (pokusím se před, po, ale nevím), nějaké ♥ věci do školy a co mi padne do hledáčku!..
Naplánovat si jídla a nákupní seznam dopředu - abych pak nebloudila v obchodě, nevypadala jak totální kok*t a nakonec z těch koupených potravin stejně nevymysela žádné jídlo :D :(

A tu kabelku jsem si nechala a jsem z ní nadšená :)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ej Ej | Web | 2. september 2011 at 18:54 | React

Chápu, že tě to štve :) Ale musíš to brát s klidem. Změny nejdou udělat ze dne na den. Brzy se naučíš ovládat chutě úplně, uvidíš.
Co se týče školy, máme to podobné. Úvodní hodiny mě mučí, pro sešity asi budu muset příští týden lítat skoro denně - podle toho, kdo nám co řekne :/

2 Ej Ej | Web | 3. september 2011 at 12:27 | React

Děkuju :) Máš pravdu, není to žádný prohřešek, v klidu se najím :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement