Update :)..

8. september 2011 at 16:21 | Majii |  Everyday
Ahooj zlatíčka,
omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nějak jsem neměla na blog náladu ani čas.. A ani jsem ho nijak moc nepotřebovala, váha jde krásně dolů a to i přesto, že jsem zvýšila kalorie o cca 1000 kJ, takže jsem moc spokojená :).. Dnešní ranní váha byla 52,8 !!!!!!!! tu 2 už tam sice vidím třetí den, ale nevadí :).. předevčírem jsem si dopřála navečer trošku víc jídla než obvykle, takže se mi váha včera nezměnila, ale pro mě je to číslo tak neuvěřitelný, že mi to vůbec nevadilo :DD.. A dodávám, že jsem po zvážení šla dneska ještě na WC, takže by to mohlo být i o něco míň :)).. Ale orientuji se podle váhy, kterou mám v bytě a ta váží cca o -0.2 kg méně než váha doma.. Ale stejně je to číslo pořád moc pěkné.. Poslední dobou se i cítím hrozně "hubeně" - hlavně když nakupuji oblečení nebo jídlo, jsem ve škole a nebo jím.. :D.. Takže jsem moc spokojená.. Můj cíl do konce září byl 52,9 kg, které už mám zasebou a to není ani prvnch 10 dní :)... Rozumějte tomu tak, že jsem myslela, že když se nebudu tak hýbat a prostě přes školu, tak že mi to půjde o něco hůř schodit a že si to spíš budu udržovat.. Ale jde to pořád moc pěkně :)..

Mám navíc vánoční a podzimní náladu, takže teď popíjím černý čaj, chystám se jít udělat si večeři a kouknout se na 4. sérii Gossip Girl odznova přes víkend :).. Koupila jsem si dneska i nové boxy na svačinu, takže se těšim, až je použiju, protože se suprově hodí na ovoce a zeleninu a jogurty :).. a chci si dělat i pudingy jako dezert, s tvarohem ♥ mňam :)

Doufám, že vám jde hubnutí taky tak dobře a pořád kontroluju vaše blogy a držím vám palečky, akorát už moc nepíšu :(
Ale čekejte někdy během příštího týdne ty random fotky a možná fotky postavy :)..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nikolynn Nikolynn | Web | 9. september 2011 at 11:47 | React

Ahojky, no to se tak krásně čte tohle to, věřím, že je to super prostě konečně vidět čílo 52 na váze, určitě se ozvi, jak ti to jde, myslím, ten pocit ti opravdu závidím, tak jen vydržet! :))

2 Nikolynn Nikolynn | Web | 9. september 2011 at 18:04 | React

No ano, určitě nesmím smutnit, ale však to znáš,,, já jen doufám, že ty 4 měsíce mě překvapí a on se aspon sám od sebe občas ozve... že na mě nezapomene. No tobě to jde opravdu krásně. Myslím, že už tě nic nezastaví a nepolevíš, je fajn vidět, že to někomu jde!

K těm odměnám, přesně tak prostě nechci zatím nakupovat oblečeník, protože by to byly vyhozené penízky..

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement